02 Mayıs 2013

Superonline Veremediği Hizmetin Cezasını Müşteriye Kesiyor!

Kasım 2012'de İzmir Karşıyaka'daki evime Digitürk Kampanyalı 24 Ay taahhütlü Süperonline Fiber İnternet bağlattım. 4 Ay sonra evimi Balıkesir'e taşıdım. Taşımadan önce Süperonline aradım, Balıkesir'de Fiberinternet hizmeti veremediklerini, bunun yerine evime telefon bağlatıp ADLS hizmetinden faydalanabileceğimi söylediler.

Ayrıca Digitürk kampanyamın da devam edeceği bilgisini verdiler. Şubat ayında evimi taşıdıktan sonra nakil için aradığımda Fiberden ADSL geçiş yapacağımdan Digitürk Kampanyasının iptal olacağını bu nedenle de 790 TL digitürk bedelini ilk faturama yansıtacaklarını söylediler. Bunun üzerine Tükoder'e başvurdum. Şimdide Bornova'ya nakil istedim nakil için 100 TL istiyorlar.

Halil 278 Okunma

Cevaplar

  • Halil03 Mayıs 2013

    Evet Geri Döndüler. İptal Durumunda 790 TL Digitürk parasını, nakil içinde 100 TL ücretin standart ücret alınacağı bilgisini tekrar verdiler.

  • Superonline Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön