16 Mart 2015

Superonline Veremediği Hizmete Ceza Kesiyor.

Fiber internet üyeliğimi taşındığım yeni adresime taşımak için firmayı aradım, 40****86 sicil No.lu takım lideri arkadaş taşındığım yerde fiber hizmeti sunamadıklarını, dolayısıyla daha yüksek fiyat olan 54 TL bedelle normal internete geçiş yapmak zorunda olduğumu fakat bunun için tekrar iki yıl taahhütte bulunmam gerektiğini belirtti.

Alamadığım fiber hizmetinden ötürü anlaşmamı iptal edin önerime ise daha 10 ay taahhüdünüz mevcut, 450 TL ceza ödersiniz gibi bir yanıt verdi. Yani veremedikleri bir hizmet için cezayı iki türlüde son kullanıcıya kestiklerini açık açık anlattılar.

Engin 133 Okunma

Cevaplar

 • Engin02 Temmuz 2015

  Sonuç: Aylık 50 TL ücretli, 2 megabit hızında, 24 ay mecburen söz verdirilen sözleşmeyle birlikteliğimiz devam ediyor. Sıkıntı giderildi demek:) uyanık olun uyanıık... .

 • Engin17 Mart 2015

  Nakil süreci hakkımda bilgi vermekten kasıt müşteri temsilcilerinin söylediklerini tekrarlamak dışında, hattı başka birine devredebileceğimi de eklediler:) Sahibinden.com satılık Superonline fiber hat... Tüm gelişmeleri buradan paylalacağım.

 • Superonline Temsilcisi16 Mart 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 16.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi16 Mart 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön