14 Ekim 2016

Superonline Verdikleri Vaatler Yerine Getirilmedi!

15 gün önce Superonline'a geçiş yaptım. T*** ile 25 Mbit internet hızı alıyordum. Superonline'dan aradılar kampanya cazip geldi. Taahhüdüm bittiği için geçmeye sıcak baktım. 50 Mbit kampanya için bilgi istedim. Alt yapım destekler mi diye milyon kere sordum. Aldığım cevap hep evet destekliyor zaten desteklemese size bu paketi vermeyiz oldu ve bu vaat ile inandırıp sözleşmeye imza attırdınız. 1 hafta önce modem kurulumu gerçekleşti aldığım hız sadece 14 Mbit.

o günden bu yanadır arıza kaydı sürekli devam etti ve dün gelen mesaj bina içi girişine kadar sorun olmadığı, bina içinden modeme kadar olan kablolama da sorun olduğu tipik bahane. Telefon hattı kabloları 3 hafta önce değişti. T*** bana 25 MBit hız verirken onun alt yapısını kullanıp bana 14 Mbit hız verip sorunun bende olduğunu söylemek ne kadar mantıklı? Milleti mağdur etmeyin. Yasal yollara başvurmadan önce sorunu çözünüz!

Enis 26 Okunma

Cevaplar

 • Enis25 Ekim 2016

  İlanı 14 Ekim 'de açmışım ve bugün 25 Ekim . Hala bir çözüm yok arayan soran yok. Eve ekip gönderip arızayı gidereceklerini söylediler bir haftadır gelen yok. Mahkemeye başvuruyorum. Siz siz olun sakın bu firmadan hizmet almayın aldırtmayın. Ben böyle bir rezillik hayatımda görmedim.

 • Enis19 Ekim 2016

  Yine hiçbir çözüm yok, arayan yok, soran yok nasıl bir firma politikası belirliyorsunuz. Aynı mesajı bir daha atıp binada sorun olduğu söylendi. Anlamamakta ısrar mı ediyorsunuz, yoksa böyle kestirip atıp aboneyi mağdur bırakmak sizin açınızdan zahmetsiz oluyor. Hatlar değişti diyorum. TTNET ten aldığım paket hızını alabiliyordum diyorum. Aynı altyapıyı kullanıyorsunuz 4 de 1 i hız veremiyorsunuz diyorum. Ama yok yani bahane hazır bina altyapısı sorunlu. Maalesef umudu sizden keserek öncelikle ihtarname yolluyorum ve yasal işlemlere bütün kanıtlarımı kayıtları, görüntüleri ortaya koyarak başvuracağım. Ya bana bu hızı verin, ya da cezasız olarak aboneliğimi bir zahmet iptal edin. Size ayırdığım sürenin sonuna geldim. İnsanları bu derece mağdur eden bir firmaya hayatımda hiç denk gelmemiştim. Sayenizde bunu da görmüş oldum. Onca okuduğum yorumlara kulak asmamakla hata yapmışım

 • Enis16 Ekim 2016

  Şuandan itibaren istediğiniz herhangi bir saatte aynı numara üzerinden arayabilirsiniz müsaitim. Aradığınızda telefon yanımda değildi.

 • Superonline Temsilcisi16 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Enis14 Ekim 2016

  Zaten 10 kere arıza kaydı yapıldı 10 günlük süreçte. Telefonla geri dönüş yapmaya bile tenezzül edilmedi. Bana artık bilgi lazım değil çözüm lazım. Sorun bende değil yok apartman sorunlu bilmem ne gibi bilgilerle gelecekseniz hiç gelmeyin. Telefon hatları sıfır olarak daha 3 hafta önce değişti. TTNET 25 Mbit paketim vardı tamı tamına o hızı alabiliyordum. Onun alt yapısını kullanıyorsunuz ve 50 mbit pakette 14 mbit hız veriyorsunuz sorun bende diyorsunuz. Lütfen gereğini biran önce yapın. Almadığım hizmetin bana faturasını kesemezsiniz.

 • Superonline Temsilcisi14 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön