Superonline ve Tablet Bilmecesi.

Esin K. |

10.10.2013 tarihinde Turkcell Superonline ile aboneliğimiz başladı ve anlaşmamız gereği belirli bir fark ödersek 1 hafta içerisinde Tabletimizinde adresimize teslim edileceği taahhüt edildi. Bu taahhüttün neredeyse sene-i devriyesi gelmiş bulunmaktadır, ancak arada bir müşteri hizmetlerinden talebi karşılayan tablet elimizde olmadığından ithalat sürecimiz devam ediyor şeklinde erteleme telefonu haricinde somut hiçbir gelişme yaşanmadı.

Bir tüketici olarak ülke genelinde böylesine yoğun abone sayısına ulaşmış bir firmanın nasıl bu denli ciddiyetsiz bir yaklaşım sergilediğini anlamakta büyük güçlük çekiyorum. Çözümünde ne zaman ve ne şekilde gerçekleşeceğini büyük bir merakla hala bekliyorum.


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esin K.
  14 Haziran
  14:24

  Sikayetimle ilgili firmadan hala bir donus olmadi.

 • Esin K.
  11 Haziran
  10:44

  Belirttiginiz musteri hizmetleri iletisim bilgileri uzerinden zaten defalarca kez sorunumuz tarafinizla paylasilmistir, ancak neredeyse 1 yil uzerinden gecmesine ragmen hicbir somut gelisme yasanmamistir.

 • 11 Haziran
  00:16

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE