Superonline ve Digiturk Ortak Kampanya Mağdur Etti.

Baran K. |

Ben Digiturk+Superonline kampanyasından yararlanarak abone oldum. Digiturk sistemi bir gün içerisinde evime gelerek bağlandı ancak Superonline henüz bağlanmadı. Modem de bana verildi. Digiturk'u aradığımda en kısa zamanda beni arayacaklarını, Superonline'ı aramama gerek olmadığını belirttiler. Henüz bir geri dönüş olmadı.

Her gün en az 1 defa arıyorum, online müşteri temsilcisi ile görüşüyorum, hep en fazla 2 gün içerisinde geri dönüş yapılacağı söyleniyor ancak kimse aramıyor. Superonline ile görüşmemde Digiturk'u aramam gerektiği, kendilerine ulaşan bir bilgi olmadığını belirttiler. Aktivasyon kodu verildi Digiturk tarafından ama kimse bu bilgiyi benden istemiyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Baran K.
  27 Ağustos
  16:39

  İyi günler,
  Uzun uğraşlar sonucu Digiturk'ten sizin tarafınıza bilgi akışını gerçekleştirdik. Kullanıcı adı ve şifremi bana ilettiniz. Pazar (24.08.2014) günü yaptığımız görüşmeden beri bağlantı ile ilgili bir gelişme kaydedilmedi. Süreç ile ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim? ADSL (yalın internet) bağlantısı olduğu için Türk Telekom'dan mı haber bekleniyor? Belli bir süresi var mıdır bağlantının?
  İyi çalışmalar,

 • 22 Ağustos
  12:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE