Superonline ve Adana Bayinden Şikayetçiyim!

Hakan T. |

Aralık 2015'de, Adana (Fatih Grup-Fatih S. adlı Superonline bayii aracılığıyla hizmet almaya başladım. Aynı anda telefon hattım da bu kampanya ile değişti. Kurulum aşamasında teknik elemanlardan ve satış temsilcisinden "taahhüdüm süresince" 100 dk. her yöne hediye kontörün hattıma derhal yükleneceği bilgisi verildi.

Aradan bir ay geçmesine rağmen kontörün yüklenmemiş olduğunu tesadüfen öğrendim. Hediye kontör var rahatlığıyla konuşma yapsaydım bunun hesabını kim verecekti? Hemen Superonline dan yardım talep ettim düzeltmediler. Fatih S***** adlı bayiyi defalarca aradım ilgilenen olmadı. Parayı almasını bilenler neden işlerini doğru-dürüst yapmazlar? Superonline ve bayiden şikayetçiyim!

Etiketler :

Kampanyadan Faydalanamama Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan T.
  19 Temmuz
  13:51

  Teşekkürler sikayetimvar.com.

 • 01 Şubat
  10:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 01.02.2016 10:35’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 26 Ocak
  10:28

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE