Superonline Vaat Edilen Hizmet Sunulmaması.

Yasin Çağla K. |

Tablet hediyeli kampanyadan bulunduğum evde fiber internet kullanırken taşınmak durumunda kaldım yeni taşındığım yer eski evimin tam karşısı fakat bu alanda fiber olmadığını söyleyen Superonline benden eski tarife ücretini almaktan çekinmiyor sunduğu hizmet kota düştü fakat hala fiber hızla kullandığım internet parasını ödüyorum bu adaletsizlikten şikayetçiyim bura çözüm olmazsa tüketici haklarında görüşeceğiz. Bulunduğum yerde fiber olmaması benim değil firmanın utancı ve sorunudur neden benim mağduriyetim gönderilmiyor!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Kasım
  10:32

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 28.11.2015 10:32 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 27 Kasım
  09:16

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE