03 Mayıs 2014

Superonline Vaad Edilen Hızın Çok Altında.

Bundan tam bir hafta önce Superonline'dan arayan bir şahıs abone yapmak adına mevcut 8mb İnternet'imden daha etkili hız verebileceklerini söyledi.
TTNET 8mb İnternet abonesi iken benzer fiyata 16mb İnternet abonesi olabileceğimi söyledi. Benim için en can alıcı nokta işte Upload hızımın 2mb civarına çıkacak olmasıydı. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda cayma yaparsan parada alınmayacaktı.
Bununları duyunca superonline'a geçmek için TTNET 100 TL'nin üzerinde tazminat bedeli ödemeyi bile kabul ettim.
Gün geldi İnternet'im bağlandı 8mb İnternet tanımlanmış ve hızı TTNET'in çok gerisinde.
Abonelik iptal edeyim dedim 3 gün 43 TL dediler.

Cemil 120 Okunma

Cevaplar

  • Cemil 05 Mayıs 2014

    Firmanın yapılan usulsüzlüğü bayiye yüklemesi ve bayi ile yapıtığınız görüşmenin ses kayıtı yok denerek üstünü kapatması kurumsal anlayıştan uzak bir tutumdur. Bayiye hiç bir yaptırımda bulunmaması da cabası. Sorun çözülmedi, çözülmeside ihtimal dahilinde değilmiş. Aboneliğimi iptali durumunda tüm mali yükü müşteriye yüklemeyi firma itibarının üstünde tutan bir anlayış söz konusu olunca Akıllara firma ile bayinin "Danışıklı Dövüş" yaptıklarını düşünmemek elde değil!

  • Superonline Temsilcisi03 Mayıs 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön