Superonline Uzun Süreli Arıza Problemi!

Mehmet Orhan Ş. |

17.10.2015 tarihinden bugüne kadar (21.10.2015) halen Superonline tarafından giderilemeyen bir arıza nedeniyle internet hizmeti alamıyorum. Dün gece itibarıyla arızanın giderildiğine dair SMS alsam da söz konusu arıza halen devam etmektedir. Müşteri hizmetleri sorunun ne zaman çözüleceği ile ilgili bilgi sahibi olmadıklarını söyleyip, ilgileniyoruz, bugün gelir, yarın muhtemelen çözülür, zaten en fazla 72 saat sürer kesinti gibi işe yaramayan söylemlerde bulunuyorlar. Her kampanyasını SMS ile veya arayarak haber veren firma bu kadar uzun süren bir arıza için müşterilerine bilgi verme gereği bile duymuyor. Bravo kendilerine iptal ettirmenin yollarını arayacağım.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Orhan Ş.
  24 Ekim
  19:43

  24 Ekim 2015 itibariyla Superonline tarafından verilen internet hizmetine sahibim, söz konusu ariza giderildi. (tam 1 hafta sonra) bu sure zarfinda onlarca görüşme yaptım. (sadece bugün Superonline tarafından beni arayan Mehtap Hanim teknik ekibi yonlendirmis, söz konusu teknik ekip evime kadar gelip arizayi kontrol etmiş, yetkili mercilere bilgi vermis ve arizanin cozulmesi yonunde girisimde bulunmustur. Kendisine ayrıca teşekkür ediyorum). Ariza bedelinin tuketicinin faturasina yansimayacagii yonunde bir görüşme Turkcell superonlinle ile daha önce yaptığım konusmalarda kayıt altindadir. Bu meblag (12 TL) benim için kucuk, Superonline için büyük bir meblagdir. Kendilerine helal hoş olsun

 • Mehmet Orhan Ş.
  23 Ekim
  11:06

  Evet, konu ile ilgili benimle iletişime geçtiniz ancak ben o günden bu zamana halen internet hizmeti alamıyorum. İletişime geçmeniz sorunu çözmediği gibi müşteri temsilcisi arkadaşlardan farklı farklı cevaplar alıyorum. Özetle; sorunun çözümüne yönelik elle tutulur bir durum yok hatta sorun hakkında doğru bilgilendirdiğinizi düşünmüyorum bile ve sizden ısrarla bir dönüş bekliyorum

 • 22 Ekim
  10:24

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 22.10.2015 10:23:27 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve konu hakkında müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 21 Ekim
  15:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE