Superonline Üyelik Prosedürü İşkenceye Dönüştü!

Umut K. |

Yaklaşık 1 hafta önce başvuru yaptım. Söyledikleri o çok kolay prosedür hemen işkenceye dönüştü.
Öncelikle modem teslimatı kaç kez söylememe rağmen ben işteyken yapıldı, işimi bırakıp modemi almaya gittim.

Ortak çalıştığı bilişim firmasından aldığım TC kimlik numaranız uyumsuz mesaj sonucu hem Superonline müşteri hizmetlerini aradım (sorun yok dediler) ve çalıştıkları bilişim firmasını aradım, bizim hatamızmış düzelttik dediler.

Aramalarıma sorun yok, devam ediyor denirken bugün Superonline tarafından sürecimin devamı için en yakın şubelerine gitmemi söylediler. Aradım, TC kimlik numaranız uyumsuz dedi bilişim firması (oysa değil), 3 gün önce askıya almışız dediler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut K.
  12 Mayıs
  14:08

  Jenerik mesajınız için teşekkür ederim. Fakat şikayetimde gördüğünüz gibi zaten nerdeyse her gün müşteri hizmetlerinizle sohbet halindeyim.

  Lütfen incelemeleri yaparken, başvurumu değerlendiren ortak çalıştığınız bilişim firmasıyla da görüşün. Herşeyi kontrol edip öyle tarafımla iletişime geçin, gördüğüm kadarıyla benim sizden daha çok haberim var neler olduğuna dair.

  İyi çalışmalar.

 • 12 Mayıs
  12:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE