Superonline Üyelik İptali...

Esra E. |

T**********m'dan geçiş yaparak Turkcell Superonline'den 3 hafta önce wdsl hizmeti aldım. Bugün internetimin kesildiğini fark ettim. Müşteri temsilcisini aradığımda ilk olarak üyeliğimin iptal edildiğini ikinci olarak T**********m'un sinyali kestiğini üçüncü olarak benim aslında Superonline'den aldığım interneti hiç kullanmadığımı İddia ettiler. Bir ara Tü**********om'u arayıp bu konunun detayını sorgulamamı istediler daha kendileri sorunu anlayamamışken. Superonline'den hizmet alırken T*********om tarafındaki tüm iptal İşlemlerini kendilerinin yapacağını benim hiçbir şey yapmama gerek olmadığını söylemişlerdi. Bu akşam isimle ilgili önemli bir çalışmayı yetiştirmem gerekirken 2-3 saattir farklı hatlara aktarılıyorum. Şuanda nedeni tespit edilmeden iptal edilmiş bir üyeliğim var ve konuyu sahiplenen tek bir muhatap yok. Tam anlamıyla hayal kırıklığısınız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  13:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.02.2016 14:08te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Esra E.
  25 Şubat
  14:13

  Evet arandım sorunuzunu çözeceğiz yeni kayıt açıldı denildi bir hafta geçti aradan, bugün tekrar arandım ve yanlış kayıt oluşturulmuş tekrardan size üyelik açacağız denildi ve bir hafta daha beklemem gerektiği belirtildi. Artık uğraşmak istemediğimden tekrar üye oldum fakat kimseye tavsiye etmiyorum.

 • 20 Şubat
  09:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE