Superonline Üyelik İptal Bedeli.

Gökhan B. |

Sanırım kasım ya da aralık aylarında adresimi değiştirdim çiftlik işletiyorum bulunduğum çiftliğe ADSL hesabını taşınması için başvuru yaptım. Birkaç ay sonra bakmak için geldiler ve altyapı olamadığı için taşınmasının mümkün olmadığını söylediler. Peki ne yapabiliriz dedim üyeliğiniz iptal olmuş beyefendi dediler nasıl olur dedim ben öyle bir istekte bulunmadım. Bulunduğum yerde altyapı olmadığı için hizmet veremedikleri için neymiş sistem otomatik olarak üyeliğimi iptal ediyormuş var mı böyle bir mantık? Neyse dedim bundan nasıl kurtuluruz. Üye kazanmadan faydalanabilirsiniz dediler ona da tamam dedim eski adresime tekrar bağlansın dedim tekrar arayacaklardı arkadaşlar ne arayan var ne eden. Hop bir fatura 377 lira kusur kartta otomatik ödemede tabi. Ödenmiş ben arkadaşlara geri ödenmesini istedim, doğalgaz sabit telefon faturası istediler adıma kayıtlı bende kiracı olduğum için.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan B.
  26 Haziran
  19:36

  Hafta içi öğleden sonra ararsanız müsait oluyorum. Araç kullanırken denk gelirse açmıyorum telefonları. Aradığınız numarayı defalarca aradım hat düşmüyor...

 • 30 Mayıs
  15:05

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 30 Mayıs
  12:07

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 30.05.2015 12:06'da aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 30 Mayıs
  09:27

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Gökhan B.
  29 Mayıs
  02:36

  Elimde noterden onaylı evraklar olduğunu belirttim kabul etmediler daha sonra defalarca aradım telefon açılıyor direk kapanıyor du şimdi yeni yeni çalmaya başladı bu seferde ekran güncellemeleri varmış. Bilgilerime erişim sağlayamıyorlarmış.