Superonline Üyelik Cayma Bedeli Sorunu.

Tc Günay G. |

Superonline'ı kapıdan sokmayın, ücretsiz deneme paketi diye sundukları ürünü ve modemi getirip kuruyorlar.
Memnun kaldık tamam diyorsunuz, üyelik yapıyorsunuz yeniden iade aldıkları halde iptal etmedikleri eski aboneliğine malınıza haciz kararı tehdidi ile de hukuk bürosu taciz ediyor, parayı zorla alıyorlar.

Taahhütte diğer internet aboneliğinizin cayma bedelini ödeyeceğiz deyip, onu da tıpış tıpış ödetiyorlar sözleşmem biter bitmez Superonline hayatımıza girmemek üzere çıkacak. Bir senedir uğraşıyoruz ne satan ne de tedarikçi firma ortada yok.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  12:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 28.07.2015 12:00 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize ilgili konu hakkında detaylı bilgiler verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 22 Temmuz
  09:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE