01 Kasım 2016

Superonline Usulsüzlüğün Yeni Şekli!

Daha önce de buradan, Superonline müşteri hizmetlerinden, bayilerinden, beni arayan hukuk bürosundan defalarca derdimi anlatmam işe yaramadı yaramıyor. Abonelik iptaline istinaden cihazların benden alınması gerekiyor. Alınmayan her cihaz için 150 TL bedel alınıyor. Bu tutara gecikme faizi hukuk süreci dahilinde faizler vs. İşlenince rakam yükseldikçe yükseliyor.

11 aydır cihazları teslim etmek için savaş veriyorum. Bayi getir diyor gidiyorum almıyor. Müşteri hizmetleri size bilgi veremem diyor. Hukuk bürosu iade edin ya da ödeyin diyor. Cihazlarınızı nereye istiyorsanız oraya teslim edeyim ey Superonline. Koskoca firma usulsüzlüğe mi yelteniyor ya da personelinizin işgüzarlığı, bilinçsizliği mi? Beni mağdur etmeye hakkınız yok!

Mehmet 158 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 06 Kasım 2016

  Çok uzun zamandır bana ait olmayan, iade etmek için çaba gösterdiğim ama iade alınmayan modemleri tarafıma fatura ettiler. Hukuk bürosundan arayanlar ya cihazları teslim edin ya da ürünlerin bedelini ödeyin diyorlar. Sürekli müşteri hizmetlerinden birileri ile görüşüp duruyorum ama hâla ürünleri teslim edemedim. Bayiler almıyor, müşteri hizmetleri bizim buna yetkimiz yok diyor, hukuk bürosu bize fatura gönderdiler tahsil etmek zorundayız diyor. Anlayacağımız o ki firma kaba tabiriyle bizi ekstra para ödemeye mecbur ve mahkum kılıyor. Sorunum çözülene kadar bildiğim bütün sitelere şikayet edip daha çok kullanıcıya bu firmanın gerçek yüzünü göstereceğim.

 • Mehmet 02 Kasım 2016

  Aramanıza yetişemeyip hemen geri döndüm ancak arkadaşınız bu konu hakkında bilgi sahibi olmadığını ve bana geri dönüş yapılacağını iletti. Henüz arayan olmadı. Gün içinde arayabilirsiniz tekrar. Teşekkür ederim

 • Superonline Temsilcisi01 Kasım 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi01 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön