Superonline Üst Pakete Geçemiyorum!

Sezer Ö. |

2 yıl taahhütlü olarak ADSL hizmeti kullanmaktayım. Uzun süredir ping sürelerinin yüksek olmasından dolayı gerek müşteri hizmetleriniz gerekse hizmet@superonline.net e-posta adresine yaptığım bildirimler sonuçsuz kaldı (ekran görüntüsü ekte). Şimdi üst pakete (VDSL) geçmek için müşteri hizmetlerini arıyorum ve 2 yıl taahhüdünüz var, geçiş yapamazsınız deniyor. Üst pakete geçmem için cayma bedelini ödemem gerekiyor. Hizmeti satın alırken üstüne basa basa fiber bağlantı geldiğinde geçebilirsiniz demenize rağmen ADSL hizmetinizin Fiber ile arasında olan VDSL hizmetine geçiş için cayma bedeli adı altında bir bedel talep ediyorsunuz. Şimdi size soruyorum cayma bedelini ödeyerek tekrar sizden mi hizmet almalıyım, yoksa hazır cayma bedelini ödemişken başka alt yapı sağlayıcısına mı geçmeliyim?

Etiketler :

Üyelik / Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  14:59

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 20.09.2016 14:58’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 16 Eylül
  16:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE