Superonline Upload Hızım 1 Aydır 0 Mbit!

Erhan G. |

Superonline fiber internet kullanıcısıyım. Yaklaşık olarak 2 aydır uplad hızım 0 mbit. Ekteki görselde göründüğü üzere, Superonline firmasının kendi web sitesi olan hiziniteset.com'dan gelen hata çıktısı da aynısını göstermekte. 1 Ay önce gelen teknik servis genel bir sorun olduğunu belirtti. Ardından sorun çözülmüştür olarak kayda geçtiği bilgisi geldi telefonuma. Fakat hala bir değişiklik yok. Ben bu 2 ayın faturasını neye göre ödemeliyim? 50 mbit fiber olarak mı 1 mbit saçma sapan bir internet hizmeti olarak mı?

Gece 2 de aradığım müşteri hizmetlerinin de 1 buçuk saattir bekletmesi de son damla oldu!
Bunlara ek olarak hizmetin 2 gece kesilmesi de benim ödeyeceğim faturadan çıkartılacak mı?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan G.
  22 Ekim
  17:38

  Superonline firmasında yaşadığım sorun, iletişimde bana söylenen 50 Mbit internet hızının sürekli sistemsel arıza veya genel arıza olması sebebiyle sağlanamamasıdır. Yaşadığım sorunları artık sorunlarla uğraşmayı bırakarak çözdüm, en azından kendi açımdan. Yine hızım istediğim ve superonline\' ın bana anlattığı seviyede değil, muhtemelen de olmayacak. Ayrıca sürekli kota aşım hataları ile geliyorlar, Artık şikayet yazmaktan sıkıldığımdan yeni bir kayıt açamıyorum. Hiç kullanmadığım internnet kota aşımından hız kesintisi yaşıyor, şaşırmıyorum artık.

 • Erhan G.
  19 Mart
  10:21

  Musteri hizmetlerinde telefona gece 02:25 te tam 1 saat boyunca bakilmadiktan sonra nasil arayip ogrenebilirim. Ayrica her aradigimda sadece ilgileniyoruz hemen diyen bos bir kisi cikiyor karsima. 2 aydır cozulemeyen sorunla ilgili ne yapmayi dusunuuorsunuz merak ediyorum!

 • 19 Mart
  10:17

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE