02 Kasım 2016

Superonline Ultra Düzeyde Sorumsuzluk!

2 yıl Superonline hizmeti kullandım hiçbir problem yoktu. Bu yüzden süre bitince, sözleşmemi 2 yıl daha uzattım. Ancak 2015 Eylül ayı itibariyle verdikleri internet hizmeti tam bir fiyasko! 2017 Eylül ayında taahhütname sürem biter bitmez bir daha bu firmadan bir daha asla herhangi bir hizmet satın almayacağım. Müşteri hizmetleri ile defalarca bağlantı sorunu ve düzgün internet hizmeti alamama şikayetimi dile getiren uzun telefon görüşmeleri yaptığım halde, hiçbir sonuç alamadım. Resmen her ay haksız yere paramı alıp, düzgün bir internet hizmeti vermemekteler. Sözleşmeyi fesih etme isteğime karşılık önüme bir sürü şart getirip, haksız yere bir sürü ücret talep etmekteler. Buna dur diyecek bir adalet sistemi, bu firmayı bir denetleyen bir kurum yok mu! Her ay faturamı düzenli bir şekilde ödüyorum, neden hak ettiğim internet hizmetini alamıyorum! Bu firmadan şikayetçiyim.

Neşe 208 Okunma

Cevaplar

 • Neşe07 Kasım 2016

  2015 Eylül-2017 Kasım . Bunca ay, müşteri hizmetleriniz ile defalarca yapmış olduğum uzun telefon görüşmeleri sayısı dökümüne ulaşabilirsiniz. Her ay firmanıza gayet düzenli bir şekilde 74 TL fatura ödüyorum. Ben üzerime düşen görevi yerine getiriyorum. Ancak Firma olarak Siz,2015 Eylül ayı itibariyle sözleşme şartlarını yerine getirmeyip, sağlıklı bir internet hizmeti sunmadığınız halde, tarafımdan haksız kazanç sağlıyorsunuz. Sürekli internet sorunu ile uğraşmaktan psikolojim bozuldu. Hatta Firmanıza olan güvenim bittiği için cep telefonumu turkcell'e taşıma kararımdan vazgeçtim. Saygılar.

 • Neşe07 Kasım 2016

  Sadece 1 kez aradınız! Ve ilginçtir ki çağrı hemen kesildi! Anlamsız şeyler için bizi defalarca arayan ve tarafımıza sürekli reklam mesajı gönderen firmanız, nedense konu şikayet/mağduriyet olunca hizmet verdiği kişileri sadece 1 kez arıyor! Müşteri hizmetlerinizi kesinlikle aramayacağım. Sizi, sözleşmemi 2.kez yenilediğim 2015 Eylül ayı itibariyle defalarca aradım ve uzun telefon görüşmeleri yaptım. Sonuç aynı. Kesinlikle yaşadığım internet erişimi sorunuma hiçbir çözüm bulunmadı. Firmanıza güvenim bitti. Müşteri numaram ve her türlü bilgi Sizde var. Telefon görüşmesi değil. Sorunuma çözüm istiyorum.

 • Superonline Temsilcisi02 Kasım 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi02 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön