Superonline Ücretsiz Taahhüt Ettiği 2 Ayında Faturasını Kesti!

Deniz S. |

Sözleşmede 6 ay boyunca bedava olduğu yazdığı halde 5 ve 6.ayda 59,90 TL fatura kesildi. Her zamanki gibi gelecek aylarda faturadan mahsup edileceği söylendi ve 7.ayda da aynı fatura geldi. Firma sistem hatası diye fatura almayacağını söylediği 2 ayı sürekli erteliyor. Aylardır güya bir türlü sistem hatasını gideremeyecek kadar beceriksizler. 2 aylık faturanın üzerine yatıyorlar. Nasılsa tüketicinin dava edip hakkını alacak kadar yorulmayacağını biliyorlar.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  15:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 06.01.2016 15:15'te görüşülerek ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 06 Ocak
  09:57

  Müşterimizin fatura detaylarının incelenmesi ve talebi hakkında detayların öğrenilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE