Superonline Ücretsiz Nakil Vaadi!

Mustafa Kemal B. |

6 ay önce hemen hemen haftanın 3 günü kapıma fiber internet için kampanya bilgisi vermeye satış temsilcileri geliyordu. ben evden taşınacağım için şu bu hizmeti almayı düşünmüyordum ancak kendileri nakil işlemlerinin ücretsiz olduğunu ve hiç bir sorun yaşamayacağım konusunda bana söz vererek beni ikna ettiler.

Şu an evimi taşımak üzereyim Turkcell Superonline merkezi aradığımda bana nakil işlemlerinin 100 tl tuttuğu bilgisini verdiler. Turkcell'e sormak istiyorum sizin hizmetiniz sadece ürününüzü satana kadar mı? Yok kaliteli firmayız müşterimizi düşünüyoruz diyorsanız ben verdiğiniz sözü tutmanızı ve nakil işlemimi ücretsiz yapmanızı istiyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Kemal B.
  14 Mayıs
  12:52

  Herhangi bir işlem yapılmadı paragöz Süperonline yıllar oldu be =)

 • Mustafa Kemal B.
  14 Mayıs
  12:51

  standart mesaj =) sonuç. parayı paşa paşa öde! sus =) sevgiler TÜRKİYEM

 • Mustafa Kemal B.
  21 Haziran
  09:31

  standart mesaj =) sonuç. parayı paşa paşa öde! sus =) sevgiler TÜRKİYEM

 • Mustafa Kemal B.
  09 Mayıs
  16:25

  nakil ücreti olan 100 TL yi paşa paşa ödemek zorunda bırakıldım. tüm üyelere tavsiyem verilen sözleri kaşeli imzalı yazılı alın. Tüm şirketler bizi nasıl yola getireceklerini çok güzel öğrenmiş kapitalist sistemin köleleri olduk hepimiz. hiç ama hiç yardımcı olmuyorlar. büyük şirketler hırsız olmuş çıkmış bu ülke yaşancak yer değil artık

 • 19 Nisan
  15:28

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE