24 Aralık 2014

Superonline TV Plus Aboneliğini İptal Etmiyor!

Superonline aboneliğime karşılık verilen D-Smart hediye paketimin bitmesiyle müşteri temsilcisi T.. K.. telefonla TV plus kampanya paketi tanıtımı yaparak mevcut faturama ilave ücretle çocuk belgesel film ve tüm normal kanalları izleyebileceğimizi söylemiyle 4 saat önce aldığımız pakette normal kanalların sınırlı sayıda olduğunu görmemiz üzerine paketin iptalini istemem üzerine iptalin ancak 105 TL ücretle gerçekleşebileceğini söylediler. Tüketici haklarında alınan bir hizmetin 7 gün içinde iptali söz konusu değil midir? Tvplus aboneliğimin hemen iptalini rica ederim.

Filiz 567 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Müşteri Temsilcisi30 Aralık 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 26.12.2014 13:00 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Filiz 30 Aralık 2014

    süperonlıne dan henüz konuyla alakalı kimse irtibata geçmedi.

  • Turkcell TV Müşteri Temsilcisi24 Aralık 2014

    "Müşterimizin kampanya probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön