24 Aralık 2014

Superonline TV Plus Aboneliğini İptal Etmiyor!

Superonline aboneliğime karşılık verilen D-Smart hediye paketimin bitmesiyle müşteri temsilcisi T.. K.. telefonla TV plus kampanya paketi tanıtımı yaparak mevcut faturama ilave ücretle çocuk belgesel film ve tüm normal kanalları izleyebileceğimizi söylemiyle 4 saat önce aldığımız pakette normal kanalların sınırlı sayıda olduğunu görmemiz üzerine paketin iptalini istemem üzerine iptalin ancak 105 TL ücretle gerçekleşebileceğini söylediler. Tüketici haklarında alınan bir hizmetin 7 gün içinde iptali söz konusu değil midir? Tvplus aboneliğimin hemen iptalini rica ederim.

Filiz 570 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi30 Aralık 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 26.12.2014 13:00 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Filiz 30 Aralık 2014

    süperonlıne dan henüz konuyla alakalı kimse irtibata geçmedi.

  • Turkcell TV Temsilcisi24 Aralık 2014

    "Müşterimizin kampanya probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön