Superonline TV Alıcımda Sürekli Donma İnternette Kopma!

Hamdi K. |

Üç ay önce abone oldum. Tv alıcısında donmalar ve internette kopmalar yaşıyorum defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen her seferinde ilgilenir gibi gözüküp hiçbir çözüm üretmediler. Sorunum hala devam etmekte.

Bunun üzerine en son iptal kararı aldım. Bana 800 küsur TL bir bedel ödeyerek iptal işlemimi gerçekleştirebileceğimi söylediler. Ve oturduğum semtte herkeste benzer problem var. Ama çözüm yok. Alamadığım hizmetin karşılığını ödüyorum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamdi K.
  11 Şubat
  17:04

  Daha önce de defalarca şikayet etmeme rağmen sorunlarım hala devam etmekte. Sık sık kesintiler olmakta. Firma temsilcilerini aradığımda geçiştirici cevaplar verilmekte.
  Ve çevremdeki insanlara şikayetimi söylediğimde boşa uğraşma başa çıkamazsın cevapları alıyorum. 24 aylık sözleşme yaptım daha 4. ayındayım. Sözleşmeyi iptal etmek istediğimde iki bin liraya yakın bir ceza istiyorlar.
  Tüketici haklarına başvursam sonuç alır mıyım. ya da bana yol gösterir misiniz.
  En iyi en hızlı çözümü Şikayet Var sitesine yazdığımda aldım sizlere çok teşekkür ederim

 • 21 Ocak
  14:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 21.01.2016 13:44’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 19 Ocak
  11:52

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE