Superonline Tutulmayan Sözler.

Burak A. |

Bir gün kapımıza bir adam geldi ve bu firmayı anlatmaya başladı. Bizde kandık ve kabul ettik. Adamın bize söylediği ve kağıtta yazan şey adil kullanım kotasını aştıktan sonra hızınız 3 megabit düşecek denildi ama bizim adil kullanım kotası dolduğunda hızımız 3 megabit oluyor ve bunu bir de TV Plus ile aldık sürekli kesintiler ekranda kaymalar. Aradığımızda sorumsuz cümleler ile kandırmaya çalışmalar ve en kötüsü de eve fatura gelmiyor her ayın 1'inde ödemezseniz faturanıza 30 TL ekleniyor böyle saçma bir şeyle daha önce hiç karşılaşmadım. Bir daha değil Turkcell'den internet almak 5 TL kontör bile almam, aldırmam.

Etiketler :

Yerine Getirilemeyen Vaad Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  16:33

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.09.2016 16:33’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Eylül
  09:39

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE