Superonline Turkcell Tv Plus!

Hakan K. |

Turkcell TV Plus paketlerinizde, Halk Tv gibi muhalefet kanal ve kanalları vermektesiniz, fakat uygulamada yok? Bana zorla birini izlettirmeye çalışmaktasınız ve buna dur denmelidir. Bir konuşma yapıyorlar en az 15 kanal canlı yayına geçmektedir?
Umarım bu yanlış uygulamadan biran evvel vazgeçilir.
Sizlerden herkese eşit olarak davranılmasını istemekteyim. Paketinizde Halk Tv var olduğu halde Halk-Bengü TV kanal'a erişemiyoruz? Ben AKP ve hdp- desteklemek zorunda değilim. Ve olmayacağımı bilmenizi istemekteyim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  17:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 08.05.2015 17:34:44 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 08 Mayıs
  16:28

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE