11 Kasım 2014

Superonline Turkcell TV İptalinde Cayma Bedeli İstiyor.

Müşteri hizmetlerinden aranıp Turkcell TV üyesi olmam istenmiş olup faydaları bahsedildi ve satış temsilcisin ikna kabiliyeti sayesinde almış olduğum İnternet paketi üzerine Turkcell TV üyesi oldum kurulum aşamasından sonra memnun kalmadım, telefonla ve mail yoluyla birçok kez iletişime geçip iptal ettirmek istediğimde bana 120 TL civarında ceza ödemem gerektiğini belirttiler ve şikayet maillerime cevap verilmedi.

Benim bildiğim yeni tüketici kanununa göre mesafeli sözleşmelerde tüketici 14 (on dört) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Bu kutunun iptalini aksi halde Tüketici Mahkemesine başvuracağımı belirtirim.

Korkut 1.614 Okunma

Cevaplar

  • Korkut16 Kasım 2014

    Gene hiçbir şeye yetkim yok diyen insanlar tarafından aranıp hiç bir çözüm üretilmemiştir.Müşteri memnuniyetini hiç umursamayan kurumsal görünüp kurumsallık ile alakası olmayan bir şirket kimseye üye olmasını önermiyorum çok daha müşteri odaklı firmalar var onlara başvurun.

  • Turkcell TV Temsilcisi11 Kasım 2014

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön