Superonline Turkcell TV Hizmetinden Yararlanamıyorum!

Arif K. |

Cep telefonumun numarasını değiştirdim. Ancak yeni numaram ile Turkcell TV'ye giriş yapamıyorum. "Bu cihaz başka bir hesaba bağlıdır. Devam etmek için cihazı diğer hesaptan çıkarın. " uyarısı çıkıyor. Müşteri hizmetleri ile de görüştüm. Ekran görüntülerini de gönderdim. Ancak Superonline bu soruna bir aydır çözüm üretemiyor. E-postalarıma yanıt vermiyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif K.
  19 Mart
  08:29

  Turkcell Superonline maalesef bu problemi çözemedi. Çözecek gibi de gözükmediğinden çözümü Turkcell TV aboneliğini iptal ettirerek buldum. Sakın GSM numaranızı değiştirme gafletinde bulunmayın.

 • Arif K.
  08 Mart
  11:55

  Yaklaşık 3 aydır Turkcell tv+ hizmetini kullanamıyorum. GSM numara değişikliği gibi basit bir işlem nedeniyle bu hizmeti kullanamıyorum. Üstelik operatörüm de Turkcell olmasına rağmen. Buradan yetkililere seslenmek istiyorum bu problemi çözemiyorsanız lütfen bu hizmeti iptal edin ve kullanamadığım döneme ait tahsilatları da iade edin.

  Saygılarımla...

 • Arif K.
  13 Şubat
  23:31

  Bir internet servis sağlayıcının bu problemi çözememesini çok tuhaf buluyorum. Bu hizmetin faturamdan iptal edilmesi için gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Hatta hizmet alamadığım süreler de tahsil etmiş olduğunuz ücretlerin de iadesini yaparsanız sevinirim.

 • Arif K.
  20 Ocak
  17:43

  Sorunumu daha önce defalarca bildirdim ancak sonuç alamadım.

  Saygılarımla...

 • 20 Ocak
  15:56

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE