09 Şubat 2016

Superonline Turkcell Akıllı Ev Hakkında 3 Gündür Cevap Alamıyorum!

Turkcell Superonline Fiber kullanıcılarına 15 Şubat'a kadar ücretsiz sunduğu Turkcell Akıllı Ev hizmeti hakkında hiçbir personelinin bilgisi yok. Hatta şöyle söyleyeceğim müşteri temsilcisi böyle bir hizmetten haberdar değilim dedi. 6 Şubat'tan beri gerek bayi gerek telefon yoluyla bir çözüme ulaştıramadılar.

Müşteri temsilcisini arıyorum, bayiye gitmeniz gerek diyor. Bayiye gidiyorum müşteri temsilcisinden başvuru yapmanız gerek diyor. Bugün en sonunda (9 Şubat) bilgi verilemediği takdirde şikayet edeceğimi söyleyince; bugün Turkcell Superonline tarafından arandım ve bana ellerinde stok bulunmadığını gerek müşteri temsilcisi, gerek bayilerde ürün temini durdurulduğunu, başvuru alamayacaklarını söylediler.

15 Şubat'ta kadar ücretsiz olan uygulamanın, bana 15 Şubat'tan sonra ücretli verilmesi durumunda Fiber internet hizmetimi de durduracağımı bilmenizi isterim.

Erdem 86 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi09 Şubat 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 09.02.2016 12:30’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi09 Şubat 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön