Superonline Telefonum Çalışmıyor.

Nuri Ç. |

Ben bireysel Superonline internet kullanıcısıydım, telefonumu da Superonline taşımak istiyordum bana bunu yapabilmem için kurumsala geçmemi şöyledir, bende kabul ettim taahhüdüm olmasına rağmen bir de geçiş için 200 TL para ödedim.

Telefon hattımı verdikleri modemin arkasındaki telefon girişine taktığımda çalışacağını söylediler ama benim 1 aydır telefonum çalışmıyor, iş yerimizi arayan müşterilerim bana ulaşamıyorlar ve ben bu yüzden bayağı bir maddi kayba uğradım.

Superonline aradığımda bana saçma sapan şeyler söylediler,bana farklı bir numara tahsis ettiklerini onu kullanmamı söylediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuri Ç.
  25 Ekim
  17:26

  Turkcell Superonline sadece yalan söylüyosunuz vatandaşı daha ne kadar kandırıcaksınız bakalım ben hakkımı mahkemede arayacağım

 • Nuri Ç.
  22 Ekim
  16:17

  aklı olan Superonline bulaşmasın ben yandım başkası yanmasın

 • 15 Mart
  12:02

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.03.2016 12:02’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Nuri Ç.
  11 Mart
  07:28

  Müşteri hizmetleriniz sorunuma çare bulamadı 1aydır işyerimin telefonu çalışmıyo

 • 09 Mart
  16:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE