24 Şubat 2014

Superonline Telefon Aboneliği!

15.02.2014 tarihinde ilgili firma ile İnternet sağlanması için sözleşme imzaladık. Ancak 20.02.2014 tarihinde bedava telsiz telefon veriyoruz diyerek eşime benim mizam attırılmak suretiyle telefon aboneliği yapılmış ve imzalanan sözleşmenin bir örneği tarafımıza verilmemiştir.

Bu hizmetin bilgimiz dışında ve eşimin bilgisizliğinden ve tecrübesizliğinden faydalanılarak verilmiş olması nedeniyle iptalini talep ettik. Ancak 75 tl telefon bedelini ödememiz istendi. Ancak bu şekilde iptal edileceği söylendi. Bu konuda ilgili firmanın haksız olması nedeniyle talebimizin karşılanmasını, aksi takdirde yaptıkları işlemle ilgili yasal haklarımızın saklı olduğu karşı tarafa bildirilmesini arz ederim.

Şeref 61 Okunma

Cevaplar

  • Şeref01 Mart 2014

    klasik müşteri baştan savma metodu çözülen bir şey yok

  • Superonline Temsilcisi24 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön