Superonline Teknik Sorunun Çözülmemesi ve Hizmet Yetersizliği.

İlknur G. |

Superonline ADSL kullanıcısıyız. Yaklaşık 2 haftadan fazla internet problemi yaşadık ve sonrasında Superonline internetimizi neden kullanamadığımız ile ilgili çözüm bulamadı ve bununla ilgili aranıp sözleşmesinin iptal edilmesini internet problemini çözemediklerini söylediler. Sonra öğrendik ki Superonline port hattımızı başka bir kullanıcıya devretmiş ve yeni port açılmadan internet hattını kullanmıyoruz. Yapılan bu büyük hatadan dolayı ciddi anlamda sıkıntı yaşadık ve 2 ayrıdır port açılmasını bekliyoruz. Superonline firmasının yaptığı hatayı makul bir gerekçe bulamıyoruz. Mağduriyetimizin acil giderilmesini istiyoruz.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  18:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 16.10.2015 18:47:11 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 15 Ekim
  12:52

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE