Superonline Teknik Servis Sorunları Giderilmiyor.

Vedat B. |

13.02.2016 Turkcell Superonline üzerinden aldığımız fiber internet bağlantımız kesildi. Aynı gün sistem üzerinden arıza kaydını oluşturduk. Bugün itibarı ile 13 gün oldu ve sorunumuz hala giderilemedi. Tekrar-tekrar aradığımızda bize her gün "gün içinde teknik ekibi yönlendiriyoruz" diyorlar, fakat gelen-giden olmuyor.

Bizim aboneliğimizi yapan firmayı da arıyorum, onlar da her gün mail atıyoruz diyorlar ama yine sonuç yok. Şimdi de telefonlara çıkmıyorlar.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  14:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 26.02.2016 09:24te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 23 Şubat
  16:52

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE