Superonline Teknik Olmayan Destek!

Selçuk Serhat A. |

İstanbul'dan Ant. Taşınma sebebiyle internetimi nakil ettirmeye çalışırken sistemlerinden kaynaklanan bir hatadan dolayı tam 4 gündür evimde ne internetimi kullanabiliyorum ne de TV plus abonesi olduğum için TV yayınım dahi yok. Konunun ilgilileri 96 saatlik çözüm sürecini doldurduğu halde dönüş yapmayıp internetim ve TV yayınım ile ilgili hiçbir çözüme ulaşmadığı yetmezmiş gibi biz sizi ararız diyip sürekli geçiştiriliyorum. %-5 yıllık müşterileriyim markaya yakışan tutum sergilenmediği ve yeni abone olacaklara bu durumu mutlaka göze almaları gerektiğini belirtmek isterim.

Etiketler :

Devir/Nakil Teknik Servis Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Kasım
  17:57

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 24.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Selçuk Serhat A.
  21 Kasım
  13:53

  Otomatik cevabınıza teşekkür ediyorum.

 • 21 Kasım
  13:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE