Bünyamin Y. Teşekkür Mesajı

Evet müşteri hizmetlerindeki Kaan Bey'e de teşekkür ederim. Söylediğine göre teknik bir problemden dolayı arıza kaydı başka bir bölgeye ulaşmış gecikmenin nedeni buymuş.

Superonline Teknik Destek Hakkında...

Bünyamin Y. |

17 Ocak'ta Modem üzerinde bulunan fiber optik ışığı kırmızı yanıp sönmeye başladı, 0850 222 0 222 no.lu müşteri hizmetlerini aradım 24 saat içinde teknik servis sizi arayıp gereken işlemleri yapacak denildi. Bugün 20 Ocak teknik servisten kimsenin aradığı falan yok maalesef. Tabi
bu süre zarfında en az 3 kez daha aradım fakat her seferinde buraya not aldık servis sizi arayacak deniliyor bu nasıl bir anlayıştır. En azından deseler ki kardeşim şu an çok meşgulüz iki gün sonra şu saatte size yardımcı olabiliriz o zaman anlayışla karşılarım. Neden bu şekilde oyalıyorlar anlamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bünyamin Y.
  21 Ocak
  16:43

  Evet müşteri hizmetlerindeki Kaan Bey'e de teşekkür ederim. Söylediğine göre teknik bir problemden dolayı arıza kaydı başka bir bölgeye ulaşmış gecikmenin nedeni buymuş.

 • 21 Ocak
  16:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 21.01.2016 16:35 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Bünyamin Y.
  21 Ocak
  16:33

  Sonunda müşteri hizmetlerinden aradılar. Konuyla bizzat ilgileneceğini söyledi bir görevli. yalnız yolumun üzerindeki Superonline bayiine uğradım teknik servisiniz çok mu yoğun neden cevap vermiyorlar diyince görevli telefonla bir yeri aradı. Arıza kaydı var mı diye sordu. Sırada olduğumu söylediler. Bayiiden ayrıldım 15 dakika sonra teknik servis evime geldi. Sorunu çözdüler. Teknik servis elemanına sordum neden 4 gün beklettiniz gerçekten o kadar yoğun musunuz diye adamlar bize iletilse 24 saatte hemen geliriz diyorlar. Çok da yoğun olmadıklarını söylüyorlar. Buradan anladığım Superonline'ın 0850 li müşteri hizmetleri gereken yerleri gereken zamanda bilgilendirmiyor.

 • Bünyamin Y.
  20 Ocak
  21:35

  Ne yazık ki henüz arayan soran olmadı. Kopyala yapıştır cevap veriyorsunuz. Müşteri hizmetlerinizde görüştüğüm kişiler de aynı şekilde cevap veriyorlar ancak sonuç yok maalesef.

 • 20 Ocak
  17:11

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE