Caner Ö. Teşekkür Mesajı

1 hafta içinde sorunum halloldu. Bir daha tekrarlanmaması dileğiyle teşekkür ederim.

Superonline Tek Adreste İki Üyelik.

Caner Ö. |

Üyeliğimin taahhüdü bittiği için şirketi aradım ve taahhüt yenilemek istediğimi söyledim, ADSL olan üyeliğimi VDSL'e yükseltmek için talepte bulundum ve internetin 48 saat kapalı kalacağını ardından adresime gelip yeni modemi takıp VDSL olarak üyeliğime devam edeceğim söylendi. İnternetim kapandı 48 saat dolmadan yeniden açıldı ancak gelen giden olmadı. Ben de savsakladıklarını düşündüm ve benimle aynı adreste oturan annem kendi adına VDSL üyeliği açtı ben de nasıl olsa taahhüdüm olmadığı için kendi üyeliğimi kapattıracaktım. Ancak sonradan kendi taahhüdümün yenilendiğini öğrendim. Yani oturduğumuz adrese şimdi 2 fatura birden geliyor. Bu durumu defalarca kere bildirmeme rağmen sürekli daha önce aranacağım söylendi, ancak hiç geri dönen olmadı. 3 defa aynı tantana yaşandı. 3912****** numaralı şikayet kaydım var şu an ancak ilgilenen yok. Sonra çareyi burada yazmakta buldum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Caner Ö.
  30 Mart
  14:20

  1 hafta içinde sorunum halloldu. Bir daha tekrarlanmaması dileğiyle teşekkür ederim.

 • 30 Mart
  10:25

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile28.03.2016 14:32’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 21 Mart
  09:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE