Superonline Tecrübesiz Personel ve Destek Alımı!

Ömür Y. |

545***3 numaralı fiber internet müşterisiyiz. Modemin port yönlendirmesi çalışmıyor. Daha önce de bu arızadan dolayı modemi yenilediler. Yeni gelen modem 1 hafta çalıştı sonrasında o da aynı şekilde çalışmaz oldu. Destek merkezi sorunu dinlemek yerine akıl veriyor. Telefona çıkan personelin teknik bilgiye sahip olmadığı kesin. Superonline alırken 1 kez daha düşünün!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ocak
  18:50

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 03.01.2016 12:20’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Ömür Y.
  02 Ocak
  15:24

  Belirtilen çağrı merkezini 4 kez aradım. Telefona çıkan personeliniz destek olmak yerine sanki bize sizin hatanız, siz bu işi bilmiyorsunuz. Sorun bizde değil sizde tavrı ile yaklaşıyor. Çözüm olmak yerine akıl veriyor. Ben aramak istemiyorum. Sorun ne ise giderilsin istiyorum.

 • 02 Ocak
  15:22

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE