Tayfun G. Teşekkür Mesajı

İlgilerinize teşekkür ederim.

Superonline Tebliğ Edilmeyen Modem Faturasının İhtarsız İcraya Konması!

Tayfun G. |

Geçmişte Superonline müşterisiydim. T***' e geçiş yaptım ve süreci T**** yürüttü. Bu gün E-Devlet'te bana bir icra dosyası açıldığını gördüm. Avukatın adından hukuk bürosunun telefonunu bularak aradı. Aksen Hukuk bürosu E. hanımla görüştüm. Bana aboneliğin iptalinden sonra 10 gün içinde modem cihazının iade edilmesi gerektiğini aksi takdirde cihaz bedelinin fatura edildiğini belirtti. Bende faturanın bana tebliğ edilmediğini hemen ödeme yapabileceğimi belirttim. Müşteri hizmetleri de aynı konumda biz bir şey yapamayız dediler. 156 TL'yerine 365 TL ödemem gerekiyormuş. Şikayetçiyim konunun servis sağlayıcı tarafından geriye doğru çözülmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun G.
  09 Haziran
  10:48

  Az önce ilgili firma aradı, ve konunun çözümlenmeyeceğini bildirdi.
  Superonline firması bu tür vatandaşı penaltıya düşürerek haksız kazanç sağlamaktadır. hiçbir uyarı ve ihtar olmaksızın yapılan bu icra takibini protesto ediyorum. Hakkımı helal etmiyorum. Bu durumu her platformda dile getireceğim.

 • 09 Haziran
  10:32

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 09.06.2015 10:31 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Tayfun G.
  09 Haziran
  09:53

  Ben sitenize iletişim kurmama yardımcı olduğunuz için teşekkür etmek istemiştim. Şikayetçi olduğum kurum henüz benimle irtibata geçmedi. Hatta ilgilendiklerine bile emin değilim.

 • Tayfun G.
  08 Haziran
  18:55

  İlgilerinize teşekkür ederim.

 • 08 Haziran
  17:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE