08 Haziran 2015

Superonline Tebliğ Edilmeyen Modem Faturasının İhtarsız İcraya Konması!

Geçmişte Superonline müşterisiydim. T***' e geçiş yaptım ve süreci T**** yürüttü. Bu gün E-Devlet'te bana bir icra dosyası açıldığını gördüm. Avukatın adından hukuk bürosunun telefonunu bularak aradı. Aksen Hukuk bürosu E. hanımla görüştüm. Bana aboneliğin iptalinden sonra 10 gün içinde modem cihazının iade edilmesi gerektiğini aksi takdirde cihaz bedelinin fatura edildiğini belirtti. Bende faturanın bana tebliğ edilmediğini hemen ödeme yapabileceğimi belirttim. Müşteri hizmetleri de aynı konumda biz bir şey yapamayız dediler. 156 TL'yerine 365 TL ödemem gerekiyormuş. Şikayetçiyim konunun servis sağlayıcı tarafından geriye doğru çözülmesini talep ediyorum.

Tayfun 1.696 Okunma

Cevaplar

 • Tayfun 09 Haziran 2015

  Az önce ilgili firma aradı, ve konunun çözümlenmeyeceğini bildirdi. Superonline firması bu tür vatandaşı penaltıya düşürerek haksız kazanç sağlamaktadır. hiçbir uyarı ve ihtar olmaksızın yapılan bu icra takibini protesto ediyorum. Hakkımı helal etmiyorum. Bu durumu her platformda dile getireceğim.

 • Superonline Temsilcisi09 Haziran 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 09.06.2015 10:31 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Tayfun 09 Haziran 2015

  Ben sitenize iletişim kurmama yardımcı olduğunuz için teşekkür etmek istemiştim. Şikayetçi olduğum kurum henüz benimle irtibata geçmedi. Hatta ilgilendiklerine bile emin değilim.

 • Tayfun'un Teşekkür Mesajı08 Haziran 2015

  İlgilerinize teşekkür ederim.

 • Superonline Temsilcisi08 Haziran 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön