Superonline Taşınırken Fiber Net Olmasada Sorun Olmaz Diyerek Aboneliğimi Yaptılar!

Ozlem Y. |

Superonline aboneliği yapıldı taşınsam da problem olmayacağı söylendi yetkili kîşi Ö.. beydi telefon numarasını vermişti şu an ulaşılmıyor. Taşındığım adreste fiber alt yapı olmadığı için ADSL'e geçmem gerekiyormuş daha fazla ücret daha az hız sınırsız mı net değil yeniden taahhüt yapılıyormuş böyle saçmalık yok, bu nasıl bir zorunluluk. İptal edildiğinde 360 TL gibi fiyat ödeyecekmişim!

Bana verilen olanağın devam etmesini istiyorum. Bunun için alt yapı gerekiyormuş o zaman üye yaparken niye bilgisini vermiyorsun. İnsanları yanıltarak parasını zorla almaktan başka bir şey değil bu. Olanaklar madem bana sağlanamıyor üyelik iptalini istiyorum. Ücret onların sorunu bana doğru bilgi verselerdi!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  15:47

  Sizi 29.04.2015 15:47:03’de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 27 Nisan
  14:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE