25 Mart 2016

Superonline Taşındığım Yere Hizmet Veremiyor Bana Cayma Bedeli Çıkarıyor!

Superonline'a 3 ay önce abone olduğum Fiber internet ve TV Plus aboneliğimi, yeni taşındığım adresime fiber alt yapı olmadığı gerekçesi ile nakil edemiyor. Bana ADSL alt yapıya geçmemi ve TV Plus hizmetini de kullanamayacağımı söylüyor.

Bende "hizmet alamadığım bir aboneliğe para ödeyemeyeceğime göre iptal edin" dediğimde bana; 3 aylık kullanım cayma bedeli 736 TL gibi bir rakam çıkardılar. "Ben hizmetten caymıyorum, siz yeni adresime hizmeti getiremiyorsunuz" deyince de; "bu sizin sorununuz taşınmak sizin istediğiniz bir şey" dediler!

Fahrettin 101 Okunma

Cevaplar

 • Fahrettin21 Nisan 2016

  Bu sorun firma tarafından göz ardı ediliyor. Sorunum çözülmedi.

 • Fahrettin12 Nisan 2016

  Superonline Sosyal ağlar Şikayet Var ekibi 4 gün önce aradı. Konuyu kurumsal bölümüne aktaracağını 48 saat içinde dönüş yapılacağını söylediler. Ama dönüş olmadı. Bu arada kullanamadığım hizmetin faturası hala işlediği için diğer taraftan müşteri hizmetleri ödenmemiş faturalar olduğunu söylüyorlar. Onlara Nakil işlemimi yapamadığınız için, hizmetinizi zaten kullanamıyorum dediğimde kapatıyorlar. İnsanlar Superonline nın sunduğu cazip fiyatlar ve hizmetleri tercih ederken, sözleşmelerde ki kullanıcıların görmediği küçük karakterli tuzakların farkına varın. Bir kurumun büyüklüğünü verdiği hizmetlerle değil, müşterilerine verdiği değerle ölçün.

 • Turkcell TV Temsilcisi04 Nisan 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.04.2016 18:02’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Fahrettin31 Mart 2016

  7 gün geçti ama konuyla ilgili bir dönüş olmadı.

 • Turkcell TV Temsilcisi25 Mart 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön