24 Nisan 2015

Superonline Taşınamayan ve İşlem Yapılmayan Abonelik!

Tam bir hafta önce müşteri hizmetlerini arayarak mevcut fiber internet aboneliğimin yeni adresime taşınmasını talep ettim. Ardından süreci sormak için birçok kez aradığımda, kendileri ile ilgili değil, altyapı sahibi firma Türk Telekom ile ilgili hata olduğunu bildirdiler. Yerel abone noktasıyla görüşün dediler. Mevcut iki abone noktasında aradım ancak onlarda müşteri hizmetleri ile görüşün biz bir şey yapamayız dediler.

İnternetten çalıştığım için 1 haftadır gereksiz yere ve çözümsüz şekilde beklemekteyim. Gerekirse aboneliğimi anında iptal edeceğim. Yeni üyelik alırken anında hareket eden bu firma hizmet noktasında bu denli başarısız ve ilgisiz kalmaktadır.

Özer 113 Okunma

Cevaplar

  • Özer06 Mayıs 2015

    Sorun çözülemediği gibi dün aranıp, aynı şeyler söylendi. Konuyla ilgili Türk Telekom'dan bilgi bekliyoruz. Arkadaşlar arayıp bilgi verecek dediler. Ancak yine arkadaşlar ile görüşemedik. Hattımı iptal ettirmek istediğimi söyledim. İlgili birime aktarıyorum faks çekmeniz lazım dediler. Telefon kapandı, ardından SMS ve email geldi, şikayetiniz çözülmüştür diye, utanmadan. Ardından da fatura geldi. Sizi hakem heyetine şikayet edeceğim. Fa falan da çekmiyorum. İptal edin üyeliğimi. Rakip firmaya başvurdum ve ertesi gün gelip kullanıma açtılar.

  • Özer27 Nisan 2015

    Gün içerisinde arayıp, "ilgili arkadaşlarımız konuyu inceliyor bilgi vermek istedik" dediler ancak şu ana kadar herhangi bir ilerleme kaydedilemedi.

  • Superonline Temsilcisi24 Nisan 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön