Superonline Taşıma İşlemini de İptal İşlemini de Yapmıyor.

Mustafa A. |

01.04.2016 tarihinde iş yeri adresim değişti. Bu tarihten önce taşıma işlemi için bilgi verdim ve 2 gün içerisinde çağrı merkeziyle görüşme yaptım. Konuyla ilgilenip 72 saat içinde işlemin yapılacağı bilgisi verildi. Daha sonra tekrar arandım ve yeni adresimde hizmet veremediklerini ve sözleşmeyi iptal edeceklerini bildirdiler; fakat bunun için bazı belgeleri faks ile göndermem gerektiğini ilettiler.

İş yerimde tek başıma çalışmamdan dolayı dükkanı kapatıp istenen belgelerin peşine düşüp faks ile göndermem mümkün değil. Ya sözleşmem bitene kadar hizmetin devam ettirilmesini ya da sözleşmemin iptal edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa A.
  09 Haziran
  10:57

  Sonunda Modemi teslim edip iptal işlemini yapabildim. Yeni üyelik istesem belge istemeyen firma keyfi istediğinde belge talep ediyor. Belge peşine düşemediğimden cayma bedelini ödeyerek de olsa kurtuldum bu firmadan. Bir daha mı? asla! Ne kullanırım ne tavsiye ederim.

 • 27 Nisan
  09:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 27.04.2016 09:10’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 27 Nisan
  09:02

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE