Superonline Taşıma İşlemi Sorunu!

Tolga G. |

T*** firması üzerinden Superonline firmasına ev telefonu ve internet taşıma işlemi başlattım. Gerekli imzaları 15 gün öncesinde atmış olmamıza rağmen tarafıma henüz bir kurulum işlemi gerçekleşmemiştir. Gerekli bayi aradığımızda ise T*** tarafından onaylanmadığını ve tekrardan onaya sunulduğunu söylemektedirler, lakin neden onaylanmadığı ve ne kadar sürede onaylanacağı konusunda en ufak bir bilgi vermemektedirler.

Superonline geçiş yapmak için beni daha öncesinde 10 kere arayıp ikna eden müşteri hizmetleri yetkilileri, şu anda en ufak bir çözüm üretememektedir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga G.
  13 Haziran
  09:00

  Sorunumu 1 ay geçmesine rağmen Superonline gideremediği için iptal ettim taşıma işlemini, eğer farklı bir internet sağlayıcısından Superonline geçmek gibi bir düşünceniz varsa, 2 defa düşünmenizi tavsiye ederim.

 • 03 Haziran
  11:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.06.2016 17:07’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Tolga G.
  31 Mayıs
  11:55

  Problemim hala devam etmektedir. Sorunumu çözmek yerine sürekli size geri dönüş yapılacaktır diyerek aksatılmaktadır.

 • Tolga G.
  25 Mayıs
  08:48

  Gerekli tüm incelemeleri yapın artık da internetimize kavuşalım. Günlerdir Superonline geçicez diye bekliyoruz, ne gelen var ne giden, aradığımızdada şu anda söylediğinizden farklı bir şey söylemiyorlar.

 • 24 Mayıs
  13:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE