24 Mayıs 2016

Superonline Taşıma İşlemi Sorunu!

T*** firması üzerinden Superonline firmasına ev telefonu ve internet taşıma işlemi başlattım. Gerekli imzaları 15 gün öncesinde atmış olmamıza rağmen tarafıma henüz bir kurulum işlemi gerçekleşmemiştir. Gerekli bayi aradığımızda ise T*** tarafından onaylanmadığını ve tekrardan onaya sunulduğunu söylemektedirler, lakin neden onaylanmadığı ve ne kadar sürede onaylanacağı konusunda en ufak bir bilgi vermemektedirler.

Superonline geçiş yapmak için beni daha öncesinde 10 kere arayıp ikna eden müşteri hizmetleri yetkilileri, şu anda en ufak bir çözüm üretememektedir.

Tolga 64 Okunma

Cevaplar

 • Tolga13 Haziran 2016

  Sorunumu 1 ay geçmesine rağmen Superonline gideremediği için iptal ettim taşıma işlemini, eğer farklı bir internet sağlayıcısından Superonline geçmek gibi bir düşünceniz varsa, 2 defa düşünmenizi tavsiye ederim.

 • Superonline Temsilcisi03 Haziran 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.06.2016 17:07’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Tolga31 Mayıs 2016

  Problemim hala devam etmektedir. Sorunumu çözmek yerine sürekli size geri dönüş yapılacaktır diyerek aksatılmaktadır.

 • Tolga25 Mayıs 2016

  Gerekli tüm incelemeleri yapın artık da internetimize kavuşalım. Günlerdir Superonline geçicez diye bekliyoruz, ne gelen var ne giden, aradığımızdada şu anda söylediğinizden farklı bir şey söylemiyorlar.

 • Superonline Temsilcisi24 Mayıs 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön