Superonline Tarife Değiştirdim Ama Hızım Yükseltilmiyor.

Ahmet Oğuzhan G. |

0264 24****3 numaralı sabit hat üzerinden İnternet hizmeti alıyoruz. Yıllardır 1 Mbit İnternet kullanıyoruz. Ve 45 tl ödüyoruz diye tarifemizi değiştirdik ve 8 mbit tarifesine geçtik ancak hızımız 15 saat geçmesine rağmen yükseltilmedi.(3 saat içinde yükselecek denmişti) Müşteri hizmetlerini 7 defa aradıktan sonra görüştüğüm 2 kişiden biri ekranımda tarifeniz 1mbit diğeri tarifeniz 8mbit gözüküyor dedi.

Hızınızı arttıramıyoruz dedi. Arıza kaydı açtı. Hız yükseltmek bu kadar mı zor? İşinize gelmeyen bir şey oldu mu bir sürü prosedür. Faturayı ödemesek şak diye kesersiniz neti. Yarın bu hız yükselmez ise tüketici mahkemesinde görüşeceğiz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Oğuzhan G.
  14 Şubat
  14:45

  İnanın nasıl bir saçmalıklar zinciri ile hizmet veriyorsunuz anlamış değilim. Sabahtan beri müşteri hizmetleriyle görüşüyorum ve hız yükseltme talebime arıza raporu açtık diye yanıt veriliyor. Ben geçmiş olduğum tarifedeki hızımı kullanmak istiyorum bu nasıl bir arıza olabilir hizmeti daha alamadan arıza nasıl olur? Daha bir tarife değişikliğini gerçekleştiremeyen bir firma olarak nasıl olurda reklamlarınızda kendiniz topluma ışık hızında internet veriyoruz diye lanse ediyorsunuz? Bir an önce teknolojiden anlayan internet ve bilgisayar konusunda 3 yaşında ki bir çocuktan daha çok bilgisi olan bir yetkili ile görüşmemin sağlanmasını talep ediyorum. Ayrıca dün geçmiş olduğum tarifedeki hizmeti alamamamdan dolayı eğer faturama dün,bugün ve sorunun giderilmediği hergün için yansıtılacak zamlı ücreti ödemeyi reddettiğimi pazartesi sabahı Tüketici Hakları Mahkemesinde açacağım davada da belirteceğim.

 • 14 Şubat
  12:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE