Superonline Tarife Değişikliği Yapmıyor!

Gökçe Ö. |

Superonline abonesiyim. 2 yıllık taahhütlüyüm ve yaklaşık 10 ay kaldı sözleşmemin dolmasına. tarife değişikliğinde çok büyük sıkıntı var. Tarifemi mevcut olandan daha üste çıkarmak istediğimde evet hemen 2 dakikada değiştiriyorlar. ama 5 ay sonra tekrar eski tarifeme dönmek için aradığımda vay efendim olmuyormuş. Bu nasıl iş ya bu nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışı ya! Yakışıyor mu size? Lütfen tarifemi düzeltin. Böylesine büyük bir firmaya yakıştıramadım hiç hemde hiç doğrusu.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökçe Ö.
  12 Haziran
  15:01

  daha evvelde şikayetimde belirttiğim üzere eski tarifeme dönüş yapmıyor superonlıne. daha evvel birkaç kez telefonda gerek ben gerekse onlar arayarak konu hakkında görüştük fakat nafile. hiçbir işe yaramıyor. tarife değişikliğinde üst tarifeye geçiriyorlar güzelce müşteriyi mağdur etmeden, ve lakin tekrar bir alt tarifeye yani daha önceki kullanış olduğumuz mevcut tarifeye tekrar geçmek istediğimizde ise bunun mümkün olmayacağını belirtip kestirip atıyorlar olayı. yani herzamanki gibi müşteri mağdur oluyor burda. evet. aynen öyle. abone yapabilmel için aferdersiniz defalarca kapımızı aşındıran bu firma şimdi mağdur ediyor o müşterisini. şimdi ben bir daha tercih eder miyim bu firmayı?

 • Gökçe Ö.
  10 Haziran
  14:05

  zaten ancak otomatik yanıtlama ile cevap verebilirsiniz. işte sizin müşteriyi muhatap alma anlayışınız bu.

 • Gökçe Ö.
  10 Haziran
  13:18

  evet beni telefonla bir bayan temsilciniz aradı konuştu konuştu konuştu. lakin birşey anlamadım. bana laga luga yapıyor. laf kalabalığı yapıyor. evet ağzı iyi laf yapıyor ama çözüm sunmuyor sorun burda. bana kısa ve net konuş diyorum halen aynı şeyleri tekrar ediyor. bana çözüm sunun. benim sorunum devam ediyor. ben tekrar eski tarifeme dönmek istiyorum sorun bu kısa ve net.

 • 05 Haziran
  18:26

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE