17 Ekim 2016

Superonline Tarafından Nasıl Yanıltıldım!

Tamı tamına 5 ay önce Superonline tarafından bana sunulan teklif aynen şöyleydi: 24Mbps internet (konum olarak 50Mbps’e kadar garanti verildi), telefon hattımın da taşınması. İnternet için 35 TL, sabit telefon için 10 TL ve cep telefonum için 39 TL, yani 84 TL. İnternetimin bir hafta içerisinde bağlanacağı, sabit telin taşınmasının da onu takip eden 3 gün içerisinde yapılacağı söylendi. 4 ayın ardından ancak internetimi bağlayabildiler. Telefon ise hala taşınabilmiş değil.

Gel gelelim vaat edileni sunamamış Turkcell'in ücretlendirme politikasına. 10Mbps internet ve cep telefonuna (sabit hattım hala yok) 120 TL fatura kesmişler. Müşteri temsilcisinin kaba tavrına da ayrıca hayran kaldım. “Siz başvuruyu vermişsiniz, biz ister paketinizi verelim ister vermeyelim ücretlendirme anlaştığımız miktar üzerinden yapılır” diyebilmesi çok yanlış!

Ali, 51 Okunma

Cevaplar

  • Ali,20 Ekim 2016

    Herhangi bir geri dönüş olmadı. Olsa dahi son 5 ayda yapildigi gibi ayni ezber cumlelerin kurulacagina eminim. Sikayetime de "müşteriye paket hakkında veya sozlesmesi hakkında bilgi verildi" gibi bir ibare yazip gecilecektir. Benim istegim hattımın tasinmasi, internetimin sorunsuz saglanmasiyken, bana istemedigim halde yeni hat tahsis edilmiş ve internetim önceki operatorumun verdiği hiz ve kalitenin altında sunulmustur. Almadigim hizmetler için faturalandirilmam da Superonline tarafından normal karsilanmaktadir.

  • Superonline Temsilcisi17 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için verdiğiniz irtibat numaralarını aradık ancak ulaşamadık. İrtibat numaralarınızı kontrol ederek size ulaşabileceğimiz güncel bir numara iletebilir misiniz? Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi17 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön