15 Ekim 2016

Superonline Tarafından Mağdur Ediliyorum...

3 ay Superonline hizmetimi dondurup yurt dışına çıktım. Yapmam gereken işlemler fatura borcumu ödeyip dondurmak olduğu söylendiği. Talimatları takip ettim faturamı ödedim hattımı döndürdüm. 3 ay sonra açarken öğreniyorum ki bana sonradan bir 10 günlük fatura çıkartılıp bu faturayı ödemediğim için hattımı tekrar açmışlar ve 2 ay daha bana kullanmadığım faturayı ödemem gerektiği söylendi ve 170 TL cezalı fatura ödedim.
Yaklaşık kullanmadığım 70 günlük interneti bana zorla ödettiler derdimi anlatacak 1 tane muhatap bulamadım. Kırıkkale'de bireysel kurumsal ulaşacak hiçbir adres yok.
2.problem bu daha büyük sorun ikamet değişikliği talep ettim yeni adresimde port yok deniyor. 10 günlük bir fatura daha çıkacak. Bunu ödeyeceğim. Bu 10 günlük sürede port açılması için beklediğim süre. Ben sadece ADSL istiyorum para talebim yok. Port açılsın ben kullanmadığım internetin faturasını da öderim.

Emre 37 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi16 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön