Superonline Tarafından Mağdur Edildim.

Derya B. |

Kendi yaptıkları hatanın ücretini müşterilerinden tahsil etmeye kalkan, söz verildiği hızla kullandırdığı hiç birbirinden farklı olan bir kurum. Hattı satmaya çalışırken bin bir taklalar atıp, iptal ettirmek istenilince 917 TL ceza ödetmek isteyen, hiç kimseye önermeyeceğim bir servis sağlayıcısı. Hızımı yükseltmek istediğimde eve getirip yeni modem kurdular, eski modemi ben de bırakıp, sanki kullanacakmışım gibi benden onun parasını kestiler. İki modemi bırakmakla birlikte aylarca iki servis parası ödettiler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  20:33

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 28.03.2016 11:08’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 18 Mart
  09:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE