Superonline Tarafından Aradığını Söyleyen Kişiler Kişisel Bilgilerimi Paylaşmamı İstedi...

Görkem Y. |

ADSL aboneliğimi Superonline çağrı merkezini arayarak iptal ettirdim ve iptal talebimi faks yoluyla da ilettim. Sonrasında 0216 99****** numaradan arayıp, aboneliğimi iptal ettirmemem için tekliflerde bulundular. İstemediğimi belirttiğimde "işlem güvenliği için" kişisel bilgilerimi sordular. Arayanın Superonline No. 'su olmadığını, dolayısıyla kişisel bilgi vermeyeceğimi, zaten gerekli işlemleri yaptığımı söyledim. Karşımdaki kişi, "o zaman talebinizi iptal ediyorum" dedi. Talebimden vazgeçmediğimi, sadece tanımadığım numaradan arayan kendisine kişisel bilgi vermeyeceğimi belirttiysem de "peki o zaman isteğiniz doğrultusunda talebinizi iptal ediyorum" dedi.
1- Arayan kişiler Superonline adına aramıyorlarsa, iptal talebimi ve telefon numaramı nasıl ele geçirdiler?
2- Eğer Superonline adına arıyorlarsa, neden kurumsal numaranızdan aramıyorsunuz, bu ne ciddiyetsizlik?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Görkem Y.
  05 Mayıs
  12:45

  Şikayetimle ilgili olarak arandım ve bilgilendirme yapıldı. Arayan kişinin Superonline tarafından aradığını ancak telefon numarasının farklı çıkmasının teknik bir hatadan kaynaklı olabileceğini, araştıracaklarını söylediler.
  Hızlı geri dönüş yapılması ve ilgilenileceğinin söylenmesi güzel.

 • 05 Mayıs
  12:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.05.2016 12:15’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 05 Mayıs
  09:03

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE