18 Aralık 2015

Superonline Tamir Koordinasyon Sorumsuzluğu!

11 Aralık'ta verdiğim arıza kaydı, 13 Aralık günü anlaşılan saatin dışında tamire gelen firma 3Play İletişim firma tamircisi tarafından giderilmemesine rağmen giderilmiştir şeklinde kayda girilmiş. 13-18 Aralık tarihleri arasında hep Superonline, hem de 3Play İletişim'e ulaşmak suretiyle ve ekip amiri/müdür seviyesindeki kişilerin de araya girmesine rağmen çözülememiştir.

Toplamda 7 dakika uzağımda bulunan tamir şubesinin, 1 dakika 40 saniyede halledebileceği bir sorun, tam 7 gündür, Superonline ve 3Play iletişim Maslak şubesinin iletişim başarısızlığı sebebiyle çözülemiyor. Dahası bugün aradığımda arıza kaydının olmadığı söylendi. Gerçekten gülünç ve acıklı bir durum.

Akın 62 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi20 Aralık 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.12.2015 15:17 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Akın18 Aralık 2015

    Standart Superonline mesajı. Sadece mesaj yazmış olmak için kopyalayıp aynı şeyi yapıştırıyorlar. Mesajı okumamış ve zaten 7 gündür müşteri hizmetlerini aradığımı görmemişler bile. Laf olsun.

  • Superonline Temsilcisi18 Aralık 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön