Superonline Tamir Koordinasyon Sorumsuzluğu!

Akın Ü. |

11 Aralık'ta verdiğim arıza kaydı, 13 Aralık günü anlaşılan saatin dışında tamire gelen firma 3Play İletişim firma tamircisi tarafından giderilmemesine rağmen giderilmiştir şeklinde kayda girilmiş. 13-18 Aralık tarihleri arasında hep Superonline, hem de 3Play İletişim'e ulaşmak suretiyle ve ekip amiri/müdür seviyesindeki kişilerin de araya girmesine rağmen çözülememiştir.

Toplamda 7 dakika uzağımda bulunan tamir şubesinin, 1 dakika 40 saniyede halledebileceği bir sorun, tam 7 gündür, Superonline ve 3Play iletişim Maslak şubesinin iletişim başarısızlığı sebebiyle çözülemiyor. Dahası bugün aradığımda arıza kaydının olmadığı söylendi. Gerçekten gülünç ve acıklı bir durum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  17:07

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.12.2015 15:17 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Akın Ü.
  18 Aralık
  11:57

  Standart Superonline mesajı. Sadece mesaj yazmış olmak için kopyalayıp aynı şeyi yapıştırıyorlar. Mesajı okumamış ve zaten 7 gündür müşteri hizmetlerini aradığımı görmemişler bile. Laf olsun.

 • 18 Aralık
  11:54

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE