Superonline Tamamlanmayan Nakil İşlemi...

Birkan Y. |

Superonline fiber interneti 5 aydır kullanıyorum. Adres değişikliği sebebiyle internetimi nakil ettirmek istedim. 30 Ağustos günü firmayı aradım. o gün bana 5 iş günü içinde nakil işlemimin tamamlanacağını söylediler.

5. günün sonunda yeniden aradım. Yok yanlışlık olmuş 7 iş günü dediler. 7. günün sonunda yeniden aradım. İşleminiz devam ediyor, en kısa sürede dediler. Aradan 16 gün geçti ne arayan var ne soran. Ha bu arada faturanızı şu tarihe kadar ödemelisiniz şeklinde mesaj atmayı unutmadılar. Çağrı merkezini defalarca aradım kayıt oluşturduklarını söyleyip durdular. En son aradığımda Digiturk ile ortak abonelik o yüzden dediler, Digiturk kurulumu 2 hafta önce yapıldı...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birkan Y.
  18 Eylül
  15:33

  18 Eylül oldu. Hala ne arayan var ne soran. Yukarıda firma olarak otomatik cevap verip sanki ilgilenirmişsiniz gibi davranmanız da ilginç. 9 günlük bayram tatili de geldi, siz kendinizi yormayın ben sizin yerinize bahane buldum: Bayram tatili dolayısıyla teknik birimimiz bağlantı gerçekleştiremiyor... Diyebilirsiniz:)

 • 14 Eylül
  16:20

  Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE