Superonline Talep Olmadan Turkcell TV+Cep Paketi Oluşturulmuş!

Gül A. |

28 Şubat Pazar günü saat 12:32'de Turkcell TV + cep paketine hoş geldiniz diye bir mesaj aldım. Bu mesajda vergiler dahil aylık 9,90 TL'ye otomatik yenilenecektir diye açıklamalar bulunuyordu.

Ben böyle bir talepte bulunmadım. Talebim ve onayım olmadan Turkcell kendi kendine paket üyesi yapıp benim faturama ücret yansıtıyor. Sağlık problemimden dolayı anında arayamadım fakat, akşam müşteri hizmetlerini aradım. Kendi kendilerine hattıma tanımladıkları paketimi iptal ettirdim. Fakat, bu 7 - 8 saatlik sürede hattıma 5 TL civarında ücret yansıttılar.

Ne olduğunu bile bilmediğim bir paket yüzünden 5 TL hattıma ek ücreti ödemek zorunda değilim. Yıllardır Turkcell müşterisiyim. Cep Telefonu bile alırken Turkcell Mağazalarını tercih ediyorum.

Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  09:17

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.03.2016 09:15’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Gül A.
  01 Mart
  14:25

  Saat 14:24 dünden beri hiçbir firma yetkilisi geri dönüş yapmadı.

 • Gül A.
  01 Mart
  09:20

  Mağduriyetimin ne zaman giderilmesini düşünüyorsunuz?

  Dünden beri firma hiçbir şekilde beni aramadı!

  Hatta ücret yansımasını saniyesinde yapan firma şikayetim ile ilgili beni aramadı. Bu mudur sizlerin sadık müşterilerinize olan tutumunuz!

 • 29 Şubat
  16:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE