Superonline Tableti Göndermedi...

Murat Ş. |

İnternet alırken çok güzel satış yapmalarına rağmen 2 ay geçmesine rağmen hala tablet göndermediler, sürekli stok problemi var diyorlar. Turkcell olarak 1 adet tableti stoklara giremiyorlarsa bence kapatıp gitsinler bu firmayı.

9004** D**** referans numaralı ve isimli müşteri temsilcisiyle görüştüm saygısız saygısız konuştu ve takım lideri ile görüşmek istediğimde burada ise aktarayım diyor, operasyonda hiç takım lideri olmaz mı? 2 gün daha bekleyeceğim ve tablet gelmezse iptal edeceğim interneti de, tableti de, saygısızlık başka bir şey değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  16:47

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 08.02.2016 16:10’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Murat Ş.
  08 Şubat
  16:11

  Arayan arkadaş stok ne zaman sisteme düşecek diye bilgi vermediler diyor ondan önce bir arkadaş aradı onun verdiği bilgide 1 haftaya kadar elinize ulaşacaktır şaka gibiler şaka...

 • 08 Şubat
  13:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE